Bez wątpienia największą zaletą nagrzewnic olejowych jest możliwość odprowadzania spalin – dzięki temu te niezwykle wydajne urządzenia zapewniają dopływ czystego, pozbawionego dymu powietrza. W przeciwieństwie do modeli gazowych, nagrzewnice olejowe mogą być z powodzeniem wykorzystywane w pomieszczeniach o ograniczonej wentylacji, takich jak namioty na imprezach masowych, sklepy, bary, hale wystawowe. Oferowane przez nasz sklep internetowy nagrzewnice olejowe to urządzenia o solidnej konstrukcji, umożliwiające szybki i łatwe rozprowadzenie ciepłego powietrza. Na sprzedaż oraz wynajem proponujemy dwa podstawowe rodzaje nagrzewnic olejowych:


dmuchawy olejowe z odprowadzaniem spalin – zapewniają w 100% czyste i ciepłe powietrze. Można je stosować w pomieszczeniach, w których przebywają ludzie lub zwierzęta,
• nagrzewnice olejowe bez odprowadzania spalin – przekazują całe ciepło do ogrzewanego pomieszczenia, co oznacza dużo wyższą wydajność. Nie można jednak ich stosować w pomieszczeniach, w których przebywają ludzie i zwierzęta.


W obu kategoriach oferujemy szeroki wybór produktów, w tym również urządzenia z elektroniczną kontrolą płomienia i termostatem pozwalającym regulować temperaturę.

Nagrzewnica olejowa bez odprowadzania spalin o mocy 29kW
Nagrzewnica olejowa bez odprowadzania spalin o mocy 44 kW
Nagrzewnica olejowa bez odprowadzania spalin o mocy 10kW
Nagrzewnica olejowa bez odprowadzania spalin o mocy 20 kW
Nagrzewnica olejowa z odprowadzaniem spalin o mocy 33kW
Nagrzewnica olejowa z odprowadzaniem spalin o mocy 47kW
Nagrzewnica olejowa z odprowadzaniem spalin o mocy 20kW, wysokociśnieniowa