Sprzedaż i wynajem nagrzewnic olejowych - Wrocław

Bez wątpienia największą zaletą nagrzewnic olejowych jest możliwość odprowadzania spalin – dzięki temu te niezwykle wydajne urządzenia zapewniają dopływ czystego, pozbawionego dymu powietrza. W przeciwieństwie do modeli gazowych, nagrzewnice olejowe mogą być z powodzeniem wykorzystywane w pomieszczeniach o ograniczonej wentylacji, takich jak namioty na imprezach masowych, sklepy, bary, hale wystawowe. Oferowane przez nas nagrzewnice olejowe to urządzenia o solidnej konstrukcji, umożliwiające szybki i łatwe rozprowadzenie ciepłego powietrza. Proponujemy sprzedaż oraz wynajem tych produktów Klientom z Leszna, Poznania oraz Wrocławia, a także osobom z całej Polski, które skorzystają z naszego sklepu internetowego. W naszym asortymencie znajdą Państwo dwa podstawowe rodzaje nagrzewnic olejowych:


dmuchawy olejowe z odprowadzaniem spalin – zapewniają w 100% czyste i ciepłe powietrze. Można je stosować w pomieszczeniach, w których przebywają ludzie lub zwierzęta,
• nagrzewnice olejowe bez odprowadzania spalin – przekazują całe ciepło do ogrzewanego pomieszczenia, co oznacza dużo wyższą wydajność. Nie można jednak ich stosować w pomieszczeniach, w których przebywają ludzie i zwierzęta.


W obu kategoriach oferujemy szeroki wybór produktów, w tym również urządzenia z elektroniczną kontrolą płomienia i termostatem pozwalającym regulować temperaturę.

Serwis nagrzewnic olejowych MASTER

Nasza oferta jest kompleksowa, gdyż oferujemy nie tylko sprzedaż oraz renatal nagrzewnic olejowych, ale również usługi serwisowe. Decydując się na nawiązanie z nami współpracy w zakresie serwisu nagrzewnic olejowych MASTER zyskują Państwo fachową pomoc w razie awarii oraz okresowe przeglądy urządzeń. Zajmujemy się zarówno serwisem gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym. Każde zlecenie wykonujemy terminowo, przy wykorzystaniu najwyższej jakości narzędzi oraz części zamiennych. Specjalizujemy się w naprawie różnych rodzajów nagrzewnic. Oferujemy serwis nagrzewnic olejowych z odprowadzeniem i bez odprowadzenia spalin.

Obszar naszej działalności to przede wszystkim Leszno, Poznań oraz Wrocław. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Nagrzewnica olejowa bez odprowadzania spalin o mocy 29kW
Nagrzewnica olejowa bez odprowadzania spalin o mocy 44 kW
Nagrzewnica olejowa bez odprowadzania spalin o mocy 10kW
Nagrzewnica olejowa bez odprowadzania spalin o mocy 20 kW
Nagrzewnica olejowa z odprowadzaniem spalin o mocy 33kW
Nagrzewnica olejowa z odprowadzaniem spalin o mocy 47kW
Nagrzewnica olejowa z odprowadzaniem spalin o mocy 20kW, wysokociśnieniowa