Nagrzewnice MASTER

Nagrzewnice MASTER (zwane też dmuchawami) to urządzenia, których zadaniem jest ogrzewanie powietrza do określonej temperatury. Odbywa się to na zasadzie obiegu powietrza wymuszonego przez wentylator i ogrzewanego przez nagrzewnice. Efekt? Szybkie i równomierne rozprowadzenie ciepłego powietrza w całym pomieszczeniu albo przeciwnie: skierowanie go, jeśli jest taka potrzeba, w bardzo konkretny punkt przestrzeni.

Rodzaje nagrzewnic MASTER

W naszej ofercie znajdują się wszystkie typy nagrzewnic powietrza MASTER:


nagrzewnice elektryczne – nie wymagają paliwa, są czyste, bezpieczne i przystosowane do pracy ciągłej. Idealnie sprawdzą są do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych, a także w rolnictwie, usługach czy budownictwie.
nagrzewnice gazowe – charakteryzują się możliwością regulowania mocy i mobilnością. Są łatwe w eksploatacji i konserwacji.
nagrzewnice olejowe – wyróżniają się wysoką wydajnością i bardzo dużym przepływem powietrza. Urządzenia są dostępne w dwóch wersjach: z odprowadzaniem spalin, bezpieczne dla ludzi i zwierząt, oraz wyjątkowo wydajne nagrzewnice bez odprowadzania spalin, przeznaczone do pustych pomieszczeń.


Oferowane przez nas sprzęty są sprawdzone, cenione i polecane przez wielu użytkowników – liczni spośród nich przed zakupem zdecydowali się na wynajem nagrzewnic elektrycznych MASTER. Sprzęt marki MASTER sprawdza się w pomieszczeniach każdego rodzaju, wspierając zarówno osoby prywatne, jak i te prowadzące działalność gospodarczą. Gwarantuje skuteczne i szybkie ogrzanie powietrza w halach fabrycznych, podczas dużych imprez i uroczystości.

Nagrzewnica elektryczna o mocy 7,5/15 kW
Nagrzewnica elektryczna o mocy 4,5/9 kW
Nagrzewnica elektryczna o mocy 3,3 kW
Nagrzewnica elektryczna o mocy 2,5/5kW
Nagrzewnica gazowa manualna o mocy 10-16 kW
Nagrzewnica gazowa manualna o mocy 18-33 kW
Nagrzewnica olejowa bez odprowadzania spalin o mocy 29kW
Nagrzewnica olejowa bez odprowadzania spalin o mocy 44 kW
Nagrzewnica olejowa bez odprowadzania spalin o mocy 10kW
Nagrzewnica olejowa bez odprowadzania spalin o mocy 20 kW
Nagrzewnica olejowa z odprowadzaniem spalin o mocy 33kW
Nagrzewnica olejowa z odprowadzaniem spalin o mocy 47kW
Nagrzewnica olejowa z odprowadzaniem spalin o mocy 20kW, wysokociśnieniowa