Pobierz cennik wynajmu

Wynajem nagrzewnic elektrycznych i klimatyzacji przenośnych

Posiadamy doświadczenie w obsłudze dużych imprez plenerowych i zamkniętych oraz... niesiemy pomoc podczas awarii. Są sytuacje, kiedy potrzebny jest specjalistyczny sprzęt z zakresu techniki grzewczej, a kupowanie go – z ekonomicznego punktu widzenia – jest nieopłacalne. Wtedy idealnym rozwiązaniem jest wynajem nagrzewnic (elektrycznych, olejowych bądź gazowych) lub klimatyzacji. Oferujemy profesjonalny, sprawdzony sprzęt od najlepszych producentów. Wraz z naszymi usługami dojedziemy do Poznania, Wrocławia oraz innych miejscowości.

Wynajem wentylatorów

Wynajem wentylatorów to kolejna świadczona przez nas usługa. Wypożyczenie wentylatora będzie szczególnie korzystne w walce z dymem, spalinami, nieprzyjemnym zapachem oraz zanieczyszczeniami powietrza. W przypadku zalania lub podtopienia pomieszczeń często okazuje się niezbędny do przywrócenia funkcjonalności tych miejsc. Wentylator jest też sprzymierzeńcem w walce z nadmierną wilgocią lub regularnym pyłem znajdującym się w powietrzu. Prawidłowa cyrkulacja powietrza sprzyja nie tylko ludziom czy zwierzętom, nierzadko jest równie konieczna do poprawnego funkcjonowania maszyn. Wypożyczenie sprzętu to bardzo dobry sposób na przetestowanie jego funkcjonalności i skuteczności, przed montażem wentylacji na stałe. Nasza oferta obejmuje przede wszystkim wynajem wentylatorów MASTER, które umożliwiają dowolne ustawianie przepływu powietrza. Dzięki temu można dostosować intensywność dmuchania do swoich potrzeb. Oprócz wspomagania urządzeń grzewczych lub chłodzących, można je wykorzystać do usuwania nieprzyjemnych zapachów z pomieszczeń.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wynajem osuszaczy HEYLO i MASTER

Prowadzimy wynajem osuszaczy powietrza MASTER, które pomogą w walce z wilgocią z piwnicy, mieszkaniu, hali, magazynie lub innym pomieszczeniu. Urządzenie z powodzeniem usprawni proces osuszania pomieszczeń po zakończeniu prac budowlanych i pomoże w każdym miejscu, w którym występuje problem nadmiaru wody lub pary wodnej. Wynajem osuszaczy to idealne rozwiązanie na czas serwisowania bądź awarii innego sprzętu grzewczego, świetnie sprawdzą się w roli urządzenia zastępczego.   Nie wiesz, jaki osuszacz wybrać? Pomożemy dobrać sprzęt adekwatny do problemu lub rodzaju awarii. Posiadamy na wynajem niezawodne w działaniu osuszacze HEYLO i MASTERS oraz odpowiednią wiedzę, by doradzić każdemu klientowi. Dzięki naszej ofercie mogą Państwo uniknąć zniszczeń, które często wiążą się też z wysokimi kosztami remontów, napraw i renowacji.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wynajem klimatyzacji ewaporacyjnej

Nasza oferta obejmuje również wynajem klimatyzacji ewaporacyjnej. Jest to kolejne urządzenie, które udostępniamy z myślą o wszelkich niestandardowych sytuacjach, w których mobilna klimatyzacja jest jedynym możliwym rozwiązaniem. Idealnie sprawdza się jako urządzenie doraźne lub zastępcze, szczególnie w miejscach o wyjątkowo suchym powietrzu. Jedną z największych zalet klimatyzacji ewaporacyjnej jest niskie zużycie energii. Można jej używać zarówno w halach przemysłowych, magazynowych, jak i w mniejszych pomieszczeniach takich, jak sklepy lub lokale gastronomiczne czy piekarnie. Warto skorzystać z tego rozwiązania na czas naprawy bądź serwisu klimatyzacji, szczególnie w miejscach, w których duża zmiana temperatury może oznaczać potencjalne straty. Wynajem klimatyzacji wodnej to doskonałe rozwiązanie również dla osób, które planują urządzenie imprezy okolicznościowej. Proponowane przez nas klimatyzatory mają dużą wydajność chłodzenia, a przy tym niskie zużycie energii. Zapewnią komfortowe warunki w pomieszczeniu, wytwarzając czyste i świeże powietrze, co z pewnością wpłynie na jakość zabawy.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
POBIERZ CENNIK WYNAJMU
POBIERZ