Serwis nagrzewnic, osuszaczy i klimatyzacji

Nawet najlepszy sprzęt przy dłuższej eksploatacji wymaga regularnego serwisu, który również posiadamy w szerokiej gamie naszych usług. Urządzenia, przewody klimatyzacyjne i wentylacyjne to, niestety, idealne miejsce do rozwoju grzybów lub bakterii. Przy dużym zaniedbaniu tych instalacji i ich części użytkownicy mogą być narażeni na różne dolegliwości oraz spadek odporności. Dlatego warto zadbać o odpowiednie serwisowanie używanego sprzętu i zabezpieczyć się na dalszy czas jego eksploatacji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w tym zakresie.

Dlaczego warto skorzystać z naszego serwisu osuszaczy?

Działamy na rynku od wielu lat, nieustannie się rozwijając oraz poszerzając zakres swojej oferty. Serwis osuszaczy, który realizujemy dla naszych Klientów to rzetelnie oraz terminowo wykonywane usługi, bez niepotrzebnych, nadprogramowych kosztów. Doświadczenie na rynku i odpowiednie przygotowanie umożliwiają nam świadczenie zleceń na najwyższym poziomie. Oferujemy również doradztwo techniczne.

Pracujemy z użyciem wysokiej jakości zamienników oraz narzędzi, co umożliwia bezpieczną i długą eksploatację produktu. Zapewniamy szybki kontakt, niezależnie od wagi zgłaszanego problemu. Wiemy, jak cenny jest czas naszych Klientów, dlatego na czas serwisowania sprzętu oferujemy wynajem osuszaczy MASTER i nagrzewnic, dla zapewnienia płynności pracy w przedsiębiorstwach.

Co obejmuje serwis i konserwacja urządzeń oraz instalacji?

Przegląd klimatyzacji, naprawianie błędów i usterek, właściwe ustawienie, przegląd czujników i przewodów elektrycznych, oczyszczanie i dezynfekcja to niezbędne zabiegi konserwacyjne dla tego systemu i jego żywotności. Jednak najważniejszą czynnością wykonywaną w ramach serwisu jest sprawdzenie szczelności układu chłodniczego, ponieważ to od niego zależy wydajność i sprawność urządzenia.

Prowadzimy również konserwację oraz serwis nagrzewnic gazowych, olejowych oraz elektrycznych. Co więcej, zajmujemy się serwisem i naprawą osuszaczy. Przy intensywnej eksploatacji sprzętu warto zadbać o jego sprawność i wydajność, aby służył on jak najdłużej. Bogate zaplecze części wymiennych dostępnych w naszym serwisie pozwala na szybką i bezproblemową wymianę niedziałających elementów.