Serwis nagrzewnic, osuszaczy i klimatyzacji

Nawet najlepszy sprzęt przy dłuższej eksploatacji wymaga regularnego serwisu, który również posiadamy w szerokiej gamie naszych usług. Urządzenia, przewody klimatyzacyjne i wentylacyjne to, niestety, idealne miejsce do rozwoju grzybów lub bakterii. Przy dużym zaniedbaniu tych instalacji i ich części użytkownicy mogą być narażeni na różne dolegliwości oraz spadek odporności.

Co obejmuje serwis i konserwacja urządzeń oraz instalacji?

Przegląd klimatyzacji, naprawianie błędów i usterek, właściwe ustawienie, przegląd czujników i przewodów elektrycznych, oczyszczanie i dezynfekcja to niezbędne zabiegi konserwacyjne dla tego systemu i jego żywotności. Jednak najważniejszą czynnością wykonywaną w ramach serwisu jest sprawdzenie szczelności układu chłodniczego, ponieważ to od niego zależy wydajność i sprawność urządzenia.

Prowadzimy również konserwację oraz serwis nagrzewnic gazowych, olejowych oraz elektrycznych. Co więcej, zajmujemy się serwisem i naprawą osuszaczy. Przy intensywnej eksploatacji sprzętu warto zadbać o jego sprawność i wydajność, aby służył on jak najdłużej. Bogate zaplecze części wymiennych dostępnych w naszym serwisie pozwala na szybką i bezproblemową wymianę niedziałających elementów.

Wiemy, jak cenny jest czas naszych klientów, dlatego na czas serwisowania sprzętu oferujemy wynajem osuszaczy MASTER i nagrzewnic, dla zapewnienia płynności pracy w przedsiębiorstwach.