Nagrzewnice MASTER

Sprzedaż nagrzewnic MASTER – sprawdzona jakość produktów

Nagrzewnice MASTER (zwane też dmuchawami) to urządzenia, których zadaniem jest ogrzewanie powietrza do określonej temperatury. Odbywa się to na zasadzie obiegu powietrza wymuszonego przez wentylator i ogrzewanego przez nagrzewnice. Efekt? Szybkie i równomierne rozprowadzenie ciepłego powietrza w całym pomieszczeniu albo przeciwnie: skierowanie go, jeśli jest taka potrzeba, w bardzo konkretny punkt przestrzeni.

RODZAJE NAGRZEWNIC

W naszej ofercie znajdują się wszystkie typy nagrzewnic powietrza MASTER:

 • nagrzewnice elektryczne – nie wymagają paliwa, są czyste, bezpieczne i przystosowane do pracy ciągłej. Idealnie sprawdzą są do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych, a także w rolnictwie, usługach czy budownictwie. Prowadzimy sprzedaż nagrzewnic elektrycznych MASTER na terenie województwa dolnośląskiego. Nasze urządzenia są wydajne, proste w obsłudze i trwałe.
 • nagrzewnice gazowe – charakteryzują się możliwością regulowania mocy i mobilnością. Są łatwe w eksploatacji i konserwacji. Umożliwiają łatwe i szybkie ogrzanie powietrza w pomieszczeniach. Wyróżnia je lekkość i prosta konstrukcja.
 • nagrzewnice olejowe – wyróżniają się wysoką wydajnością i bardzo dużym przepływem powietrza. Urządzenia są dostępne w dwóch wersjach: z odprowadzaniem spalin, bezpieczne dla ludzi i zwierząt, oraz wyjątkowo wydajne nagrzewnice bez odprowadzania spalin, przeznaczone do pustych pomieszczeń. Sprzedajemy nagrzewnice olejowe MASTER na terenie całego województwa dolnośląskiego. Zapraszamy!

Oferowane przez nas sprzęty są sprawdzone, cenione i polecane przez wielu użytkowników – liczni spośród nich przed zakupem zdecydowali się na wynajem nagrzewnic elektrycznych MASTER. Sprzęt marki MASTER sprawdza się w pomieszczeniach każdego rodzaju, wspierając zarówno osoby prywatne, jak i te prowadzące działalność gospodarczą. Gwarantuje skuteczne i szybkie ogrzanie powietrza w halach fabrycznych, podczas dużych imprez i uroczystości.

Zastosowanie nagrzewnic

Głównym zastosowaniem nagrzewnic jest dostarczenie ciepłego powietrza do magazynów i hal. Urządzenia te charakteryzują prosta budowa i lekkość, a także brak konieczności montowania instalacji. Dzięki naszym nagrzewnicom MASTER szybko osiągną Państwo pożądaną temperaturę wewnątrz budynku. Polecamy urządzenia do:

 • magazynów,
 • hal,
 • szklarni,
 • obiektów inwentarskich,
 • placów budowy w trakcie realizacji,
 • warsztatów,
 • stacji diagnostycznych i wulkanizatorskich,
 • namiotów,
 • kościołów.

Źródłem ciepła w poszczególnych rodzajach nagrzewnic są olej opałowy, gaz lub energia elektryczna. Oferujemy urządzenia pomieszczeniowe i przemysłowe. Zachęcamy do zapoznania się z bogatym asortymentem produktowym TECHOG.

Nagrzewnica elektryczna o mocy 7,5/15 kW
Nagrzewnica elektryczna o mocy 4,5/9 kW
Nagrzewnica elektryczna o mocy 3,3 kW
Nagrzewnica elektryczna o mocy 2,5/5kW
Nagrzewnica gazowa manualna o mocy 10-16 kW
Nagrzewnica gazowa manualna o mocy 18-33 kW
Nagrzewnica olejowa bez odprowadzania spalin o mocy 29kW
Nagrzewnica olejowa bez odprowadzania spalin o mocy 44 kW
Nagrzewnica olejowa bez odprowadzania spalin o mocy 10kW
Nagrzewnica olejowa bez odprowadzania spalin o mocy 20 kW
Nagrzewnica olejowa z odprowadzaniem spalin o mocy 33kW
Nagrzewnica olejowa z odprowadzaniem spalin o mocy 47kW
Nagrzewnica olejowa z odprowadzaniem spalin o mocy 20kW, wysokociśnieniowa