Pobierz cennik wynajmu

Wynajem nagrzewnic elektrycznych i klimatyzacji przenośnych

Duża impreza plenerowa, awaria, wyjątkowe zlecenie dla firmy... Są sytuacje, kiedy potrzebny jest specjalistyczny sprzęt z kategorii techniki grzewczej, a kupowanie go – z ekonomicznego punktu widzenia – jest nieopłacalne. Wtedy idealnym rozwiązaniem jest wynajem. Oferujemy profesjonalny, sprawdzony sprzęt doskonałej jakości i od najlepszych producentów.

Wynajem pieców olejowych

Piece olejowe HEYLO, które udostępniamy do wypożyczenia, to sprzęt o wysokiej jakości i doskonałej efektywności. Nagrzewnice olejowe z odprowadzaniem spalin zapewniają natychmiastowe ciepło, a oferowane przez nas modele wyróżnia wygodna regulacja temperatury za pomocą termostatu oraz duży zakres mocy grzewczej.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Rental nagrzewnic elektrycznych, gazowych i olejowych

Rental nagrzewnic olejowych to nie wszystko, co mamy do zaproponowania. Oferujemy także wynajem nagrzewnic elektrycznych i gazowych. Oddajemy Państwu do dyspozycji pełną gamę produktów cenionej marki MASTER: bezpieczne nagrzewnice elektryczne oraz sprawdzające się w dużych pomieszczeniach nagrzewnice gazowe.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wynajem osuszaczy HEYLO i MASTER

Jeśli chcą Państwo pozbyć się wilgoci z piwnicy, mieszkania, hali, magazynu lub innego pomieszczenia, to polecamy skorzystać z profesjonalnego osuszacza powietrza. Poprzez sklep internetowy prowadzimy sprzedaż osuszaczy MASTER, jednak jeśli chcą Państwo jednorazowo skorzystać z takiego urządzenia, mamy dobrą wiadomość: proponujemy także wynajem osuszaczy.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Rental klimatyzacji ewaporacyjnej i wentylatorów

Z dumą przyznajemy, że zakres naszych usług jest niezwykle szeroki. Kolejne urządzenia do obróbki powietrza, które udostępniamy na wynajem, to niezawodne wentylatory MASTER oraz systemy klimatyzacji wodnej. Ponadto wszystkim, którzy po wypróbowaniu naszych usług zdecydują się na zakup i montaż klimatyzacji, zapewniamy także serwis tych urządzeń.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
POBIERZ CENNIK WYNAJMU
POBIERZ