Pobierz cennik wynajmu

Wypożyczalnia sprzętu grzewczego

Duża impreza plenerowa, awaria, wyjątkowe zlecenie dla firmy... Są sytuacje, kiedy potrzebny jest specjalistyczny sprzęt z kategorii techniki grzewczej, a kupowanie go – z ekonomicznego punktu widzenia – nie ma sensu. Wtedy idealnym rozwiązaniem jest wynajem. Oferujemy profesjonalny, sprawdzony sprzęt doskonałej jakości i od najlepszych producentów.

Wynajem pieców olejowych

Piece olejowe HEYLO, które znajdują się w naszej ofercie najmu to sprzęt o wysokiej jakości i doskonałej efektywności. Posiadamy wszelkie potrzebne kompetencje, aby oferować także wynajem nagrzewnic HEYLO w Lesznie i innych miejscowościach.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Rental nagrzewnic elektrycznych, gazowych i olejowych

Rental nagrzewnic olejowych w Poznaniu? Wynajem nagrzewnic elektrycznych w Lesznie lub Wrocławiu? Tak! Oferujemy produkty najlepszej jakości firmy master. Szybkie, bezpieczne nagrzewnice elektryczne, ciche i efektywne nagrzewnice olejowe oraz sprawdzające się w dużych pomieszczeniach nagrzewnice gazowe.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wynajem osuszaczy HEYLO i MASTER

Jeśli chcesz pozbyć się wilgotności w piwnicy, mieszkaniu, hali, magazynie lub innym pomieszczeniu, które tego wymaga, nie musisz od razu kupować drogiego sprzętu. Skorzystaj z naszej oferty na wynajem osuszaczy w Lesznie. Jeśli potrzebujesz sprzętu tego typu możemy Ci także zaproponować sprzedaż osuszaczy MASTER.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Rental klimatyzacji ewaporacyjnej i wentylatorów

Wynajem wentylatorów MASTER, wynajem klimatyzacji wodnej - wszystko to znajdziesz w naszej ofercie. Tym, którzy po wypróbowaniu naszych usług zdecydują się na montaż klimatyzacji w Lesznie, zapewniamy także serwis tych urządzeń.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
POBIERZ CENNIK WYNAJMU
POBIERZ