Pobierz cennik wynajmu

Wynajem nagrzewnic elektrycznych – Leszno

Oferujemy wynajem nagrzewnic elektrycznych. Leszno jest jedną z miejscowości, w których można zamówić nasze usługi. Posiadamy doświadczenie w obsłudze dużych imprez plenerowych i zamkniętych oraz niesiemy pomoc podczas awarii. Są sytuacje, kiedy potrzebny jest specjalistyczny sprzęt z zakresu techniki grzewczej, a kupowanie go – z ekonomicznego punktu widzenia – jest nieopłacalne. Wtedy idealnym rozwiązaniem jest wynajem nagrzewnic elektrycznych, olejowych bądź gazowych lub klimatyzacji. Oferujemy profesjonalny, sprawdzony sprzęt od najlepszych producentów. Wraz z naszymi usługami dojedziemy do Poznania, Wrocławia oraz innych miejscowości. Wynajmujemy nagrzewnice elektryczne MASTER i HEYLO, które są cenione przez wielu użytkowników. Zaufało nam już mnóstwo klientów.

Usługi wynajmu nagrzewnic w Lesznie – zastosowanie

Naszą ofertę wynajmu nagrzewnic w Lesznie i okolicach kierujemy do Klientów, którzy potrzebują ogrzać pomieszczenia takie jak:

 • sklepy,
 • warsztaty samochodowe,
 • hale magazynowe,
 • hale sportowe.

Wynajem nagrzewnic sprawdzi się również podczas organizacji koncertu lub eventu, również na terenach zewnętrznych.

Wynajem wentylatorów w Lesznie

Wynajem wentylatorów to kolejna świadczona przez nas usługa, którą można zamówić między innymi w Lesznie i okolicach. Wypożyczenie wentylatora będzie szczególnie korzystne w walce z dymem, spalinami, nieprzyjemnym zapachem oraz zanieczyszczeniami powietrza. W przypadku zalania lub podtopienia pomieszczeń, specjalistyczny sprzęt często okazuje się niezbędny do przywrócenia funkcjonalności tych miejsc. Wentylator jest też sprzymierzeńcem w walce z nadmierną wilgocią lub regularnym pyłem znajdującym się w powietrzu. Wynajmujemy i sprzedajemy wentylatory MASTER, które charakteryzują się:

 • cichą pracą,
 • dużą mocą silników,
 • wszechstronnym zastosowaniem,
 • wytrzymałością.

Kiedy warto skorzystać z wynajmu wentylatorów?

Rozwiązanie, jakim jest wynajem wentylatorów, sprawdza się w wielu sytuacjach i znajduje dość szerokie zastosowanie. Tego typu urządzenia wykorzystuje się zarówno na budowach, jak również przy osuszaniu budynków prywatnych oraz użyteczności publicznej. W przypadku jednorazowego lub rzadkiego użytkowania, zakup wentylatora jest nieopłacalny finansowo. Wypożyczenie urządzenia na krótki okres umożliwia szybkie pozbycie się zanieczyszczeń powietrza lub wilgoci, bez konieczności inwestowania dużej kwoty oraz generowania miejsca na późniejsze przechowywanie produktu.

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem wentylatorów MASTER?

Prawidłowa cyrkulacja powietrza sprzyja nie tylko ludziom czy zwierzętom. Nierzadko jest równie konieczna do poprawnego funkcjonowania maszyn. Wypożyczenie sprzętu to bardzo dobry sposób na przetestowanie jego funkcjonalności i skuteczności, przed montażem wentylacji na stałe. Nasza oferta obejmuje przede wszystkim wynajem wentylatorów MASTER, które umożliwiają dowolne ustawianie przepływu powietrza. Dzięki temu można dostosować intensywność dmuchania do swoich potrzeb. Oprócz wspomagania urządzeń grzewczych lub chłodzących, można je wykorzystać do usuwania nieprzyjemnych zapachów z pomieszczeń.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wynajem osuszaczy w Lesznie i okolicach

Prowadzimy wynajem osuszaczy w Lesznie oraz okolicznych miejscowościach. Oferujemy sprawdzone urządzenia od uznanych producentów. Wynajem osuszaczy to doskonałe rozwiązanie, które w tani sposób pozwala na niwelowanie wilgoci w pomieszczeniach i umożliwia przyspieszenie prac wykończeniowych (na przykład kładzenie tynku czy malowanie). Nasi eksperci pomagają w wyborze odpowiedniego rodzaju osuszacza, dostosowanego do potrzeb Klienta. Nasze urządzania pozwalają na uzyskanie szybkich efektów, są ciche oraz proste w obsłudze.

Wynajem osuszaczy MASTER

Prowadzimy wynajem osuszaczy MASTER, które pomogą w walce z wilgocią w piwnicy, mieszkaniu, hali, magazynie lub innym pomieszczeniu. Urządzenie z powodzeniem usprawni proces osuszania pomieszczeń po zakończeniu prac budowlanych i pomoże w każdym miejscu, w którym występuje problem nadmiaru wody lub pary wodnej. Wynajem osuszaczy MASTER to idealne rozwiązanie na czas serwisowania bądź awarii innego sprzętu grzewczego, ponieważ świetnie sprawdzą się w roli urządzenia zastępczego. Oferujemy urządzenia:

 • ciche,
 • wydajne,
 • tanie w eksploatacji,
 • komfortowe,
 • dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta,
 • innowacyjne,
 • łatwe w obsłudze.

Wynajem osuszaczy HEYLO

Prowadzimy również wynajem osuszaczy HEYLO. Pomogą one w uzyskaniu suchego i korzystnego dla zdrowia wnętrza. Są także przydatne w usuwaniu skutków nieoczekiwanych wypadków, takich jak powódź czy zalanie. Jeśli nie wiedzą Państwo jaki osuszacz wybrać, pomożemy dobrać sprzęt adekwatny do problemu lub rodzaju awarii. Posiadamy niezawodne w działaniu osuszacze HEYLO i MASTERS oraz odpowiednią wiedzę, by doradzić każdemu klientowi. Dzięki naszej ofercie mogą Państwo uniknąć zniszczeń, które często wiążą się też z wysokimi kosztami remontów, napraw i renowacji.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Oferta wynajmu klimatyzacji w Lesznie

Proponujemy wynajem klimatyzacji, kierując swoją ofertę do Klientów z Leszna oraz niedalekich miejscowości. Wynajęcie tego rodzaju sprzętu sprawdzi się w sytuacjach, w których nie można zainstalować tradycyjnego systemu klimatyzacji. Pomagamy w dopasowaniu produktu do potrzeb danej realizacji (takich jak na przykład wielkość pomieszczenia). W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór różnego rodzaju klimatyzacji. Dysponujemy sprawdzonym sprzętem od najlepszych producentów.

Wynajem klimatyzacji ewaporacyjnej

Nasza oferta obejmuje również wynajem klimatyzacji ewaporacyjnej. Jest to kolejne urządzenie, które udostępniamy z myślą o wszelkich niestandardowych sytuacjach, w których mobilna klimatyzacja jest jedynym możliwym rozwiązaniem. Idealnie sprawdza się jako urządzenie doraźne lub zastępcze, szczególnie w miejscach o wyjątkowo suchym powietrzu. Jedną z największych zalet klimatyzacji ewaporacyjnej jest niskie zużycie energii. Można jej używać zarówno w halach przemysłowych, magazynowych, jak i w mniejszych pomieszczeniach takich, jak:

 • sklepy,
 • lokale gastronomiczne,
 • piekarnie.

Wynajem klimatyzacji wodnej – kiedy i dlaczego warto?

Wynajem klimatyzacji wodnej to doskonałe rozwiązanie również dla osób, które planują urządzenie imprezy okolicznościowej. Warto skorzystać z tego rozwiązania na czas naprawy bądź serwisu systemów klimatyzacyjnych, szczególnie w miejscach, w których duża zmiana temperatury może oznaczać potencjalne straty.  Proponowane przez nas klimatyzatory mają dużą wydajność chłodzenia, a przy tym niskie zużycie energii. Zapewnią komfortowe warunki w pomieszczeniu, wytwarzając czyste i świeże powietrze, co z pewnością wpłynie na jakość zabawy.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
POBIERZ CENNIK WYNAJMU
POBIERZ