Montaż wentylacji

O prawidłowym obiegu powietrza w pomieszczeniach wiemy wszystko, poprawiamy jego jakość i dbamy o właściwą temperaturę, dlatego oferujemy kompleksowy montaż instalacji wentylacyjnej w domach, biurach, budynkach gospodarczych, halach i garażach. Optymalne warunki sprzyjające swobodnemu oddychaniu we wnętrzach budynków są od dawna bezdyskusyjnym priorytetem w zakresie BHP. Nieprawidłowy obieg powietrza lub jego brak może utrudniać funkcjonowanie osób znajdujących się w budynku, a nawet narażać na szwank ich zdrowie. Poprawna instalacja wentylacyjna zapobiega powstawaniu grzybów i pleśni, które są bardzo szkodliwe dla zdrowia.

Montaż klimatyzacji

W szerokim wachlarzu naszych usług znajdą Państwo również montaż klimatyzacji, która zapewnia utrzymywanie optymalnej temperatury powietrza w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych lub zakładach pracy, niezależnie od pory roku. Ponadto klimatyzacja reguluje poziom wilgotności powietrza, który również musi być dostosowany do funkcji, jakie pełni dane pomieszczenie.

Usługę montażu wentylacji i klimatyzacji realizujemy na terenie Leszna i okolic. Jeśli posiadają już Państwo takie instalacje, ale nie działają one prawidłowo lub występują jakiekolwiek problemy techniczne, służymy również fachowym serwisem klimatyzacji i wentylacji.