Klimatyzacja – sprzedaż i wynajem


Z roku na rok systemy klimatyzacyjne stają się coraz bardziej powszechne, zarówno w biurach i wszelkich obiektach użyteczności publicznej, jak i domach. Bez wątpienia mają na to wpływ zmiany klimatyczne i coraz wyższe temperatury latem. Klimatyzacji nie należy traktować jako luksusu, a raczej zapewnienie ludziom przebywającym w pomieszczeniach odpowiednich warunków, w których mogą funkcjonować i pracować. Warto też pamiętać, że komfort pracowników w biurowym pomieszczeniu przekłada się na ich efektywność, a zbyt wysokie temperatury mogą oznaczać złamanie norm BHP.


Bezpieczne, wydajne klimatyzatory


Warto podkreślić, że pomimo pokutujących mitów na temat złego wpływu klimatyzacji na zdrowie, jest ona w pełni bezpieczna, jeśli tylko zastosuje się odpowiednie produkty. Dzięki nowoczesnym klimatyzatorom można z powodzeniem kontrolować temperaturę niemal w każdym pomieszczeniu – w biurze, mieszkaniu kamienicy czy bloku.


Wszystko zależy od odpowiedniego doboru urządzenia do potrzeb i specyfiki miejsca. Nasza firma oferuje montaż klimatyzacji w Lesznie (i innych miejscowościach), dopasowanej do potrzeb i preferencji Klientów. Istnieje także taka możliwość jak wynajem klimatyzacji ewaporacyjnej lub innego rodzaju sprzętu od naszej firmy. W ofercie znajdują się wyłącznie sprawdzone i cieszące się uznaniem na rynku klimatyzatory marki CHIGO, HAEIR, FUJITSU, SINCLAIR. Urządzenia spełniają wszystkie wymagane normy bezpieczeństwa, a znakomite parametry techniczne gwarantują wysoką efektywność, co przekłada się na niskie koszty eksploatacji, a przy tym są nowoczesne i bezpieczne dla zdrowia.

W tej kategorii nie ma produktów