Wynajem pieców olejowych

Proponujemy Państwu wynajem pieców olejowych na atrakcyjnych warunkach. Jest to doskonała opcja dla Klientów, którzy nie chcą kupować urządzenia, gdyż jest im potrzebne tylko na konkretny okres. Z wynajmu można skorzystać również wtedy, gdy chce się wypróbować działanie sprzętu grzewczego. Dzięki temu bardziej świadomie można podjąć decyzję o zakupie.

W opcji wynajmu oferujemy nagrzewnice z odprowadzaniem spalin i bez. Piece olejowe bez odprowadzania spalin są to najtańsze nagrzewnice, w których komora spalania jest otwarta. Oznacza to, że powietrze zasysane przez wentylator przetłaczane jest przez komorę spalania i wraz ze spalinami wydmuchiwane z urządzenia jako ciepłe. Z tego względu sprzęt tego typu powinien być stosowany tam gdzie nie przebywają ludzie lub tam gdzie zapewniona jest bardzo dobra wentylacja. W nagrzewnicach z odprowadzeniem spalin paliwo spalane jest natomiast w zamkniętej komorze, a spaliny odprowadzane są kominkiem na zewnątrz.

Rental nagrzewnic olejowych jest bardzo wygodną opcją, która pozwala zaoszczędzić pieniądze i czas. Zachęcamy więc do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą wynajmu pieców olejowych i skontaktowania się z nami w celu uzgodnienia zasad współpracy.

Nagrzewnica olejowa bez odprowadzania spalin o mocy 29kW
Nagrzewnica olejowa bez odprowadzania spalin o mocy 44 kW
Nagrzewnica olejowa bez odprowadzania spalin o mocy 10kW
Nagrzewnica olejowa bez odprowadzania spalin o mocy 20 kW