Rental – osuszacze Leszno

Rental osuszacze to seria sprawdzonych urządzeń od marki MASTER. Leszno jest jedną z miejscowości, na terenie których można zamówić proponowane przez nas urządzenia. Produkty z serii Rental cechuje wysoki stopień wydajności oraz możliwość ciągłej pracy nawet w trudnych warunkach. Pozwalają na skuteczne usuwanie nadmiaru wilgoci w pomieszczeniu, zapewniając doskonałą jakość powietrza. Oferujemy fachowe doradztwo dotyczące dopasowanego do Państwa potrzeb urządzenia.

Rental osuszacze to produkty wysokiej jakości, zaopatrzone w metalową, solidną obudowę. Oferujemy urządzenia o różnym stopniu wydajności, które zapewnią Państwu długi okres komfortowego użytkowania mimo częstej eksploatacji. Możliwość wyboru odpowiednich parametrów umożliwia maksymalne dostosowanie produktu do wymagań Klientów. Zapewniamy wysoką jakość urządzeń, przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen.

Zastosowanie produktów z serii Rental – osuszacze

Oferujemy różnego rodzaju urządzenia kolekcji Rental. Osuszacze z tej serii znajdują szerokie zastosowanie i zależnie od modelu oraz parametrów, wykorzystywane są w:

  • sklepach,
  • mieszkaniach,
  • warsztatach i garażach,
  • stolarniach
  • magazynach z produktami wrażliwymi na działanie wilgoci,
  • pracach wykończeniowych.

Wszystkie produkty z serii Rental wyposażone zostały w duże zbiorniki wody. Są proste w obsłudze i umożliwiają automatyczne sterowanie.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z naszą ofertą zachęcamy do kontaktu!

Osuszacz powietrza o wyd. 350m3/h
Osuszacz powietrza o wyd. 480m3/h
Osuszacz powietrza o wyd. 480m3/h
Osuszacz powietrza o wyd. 1000m3/h