Promienniki podczerwienia MASTER

Promienniki ciepła MASTER to urządzenia służące do ogrzewania pomieszczeń i dużych przestrzeni. W zależności od źródła ciepła można je podzielić na olejowe, gazowe i elektryczne. Od nagrzewnicy odróżnia je konstrukcja – w nagrzewnicach są zastosowane dmuchawy, a w przypadku promienników nie. Łączy je jakość renomowanej firmy MASTER, która dostarcza na rynek wiele cenionych urządzeń z kategorii techniki grzewczej i wentylacyjnej.

Jeśli masz wątpliwości, jaki produkt wybrać, zaufaj wiedzy i doświadczeniu. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania. Naszą specjalnością jest nie tylko sprzedaż nagrzewnic olejowych MASTER w Lesznie, ale wszelkich produktów tej marki związanej z technikami grzewczymi. Dlatego pomożemy Ci wybrać odpowiedni produkt.

Promienniki olejowe

Promienniki olejowe osiągają nawet 100%, co oznacza, że całe ciepło pochodzące ze spalania trafia do ogrzewanego pomieszczenia. Przy tym nie wydzielają spalin, dzięki zastosowaniu specjalnej wkładki ceramicznej. Jeśli interesują Cię promienniki, być może chcesz lepiej zorientować w temacie, jakim jest rental nagrzewnic olejowych we Wrocławiu, Lesznie lub Poznaniu?

Promienniki elektryczne

Najważniejszą zaletą tych urządzeń jest cicha praca, i wytwarzanie tak zwanego suchego ciepła (pozbawionego wilgoci). Można jest stosować w pomieszczeniach pozbawionych wentylacji. Zostały przystosowane do stałej pracy, a żywotność lamp osiąga nawet 5000 godzin.

Promienniki gazowe

Te produkty idealnie sprawdzają się do ogrzewania garaży, magazynów sklepów. Niezwykle lekka, trwała konstrukcja sprawia, że to urządzenia bardzo cenione na rynku.

Elektryczny Promiennik Podczerwieni o wyd. 1,5/3,0 kW
Elektryczny Promiennik Podczerwieni o mocy 0,8-1,6-2,4 kW
Olejowy Promiennik Podczerwieni o mocy 17kW
Promiennik elektryczny o mocy 1,5kW
Promiennik gazowy o mocy 13kW