Promienniki podczerwienia MASTER

Wynajem olejowych promienników

Nasza oferta obejmuje między innymi wynajem olejowych promienników. Proponowane przez nas promienniki ciepła MASTER to urządzenia służące do ogrzewania wielkopowierzchniowych pomieszczeń. W zależności od źródła ciepła, można wyróżnić promienniki olejowe, gazowe i elektryczne – wszystkie rodzaje są dostępne w naszej ofercie urządzeń na sprzedaż oraz wynajem. Od nagrzewnic elektrycznych odróżnia odróżnia je konstrukcja: w nagrzewnicach są zastosowane dmuchawy, w które nie są wyposażone promienniki. Tym, co łączy oba typy urządzeń grzewczych, jest najwyższa jakość gwarantowana przez renomowaną firmę MASTER – producenta pełnej gamy cenionych na rynku urządzeń z kategorii techniki grzewczej i wentylacyjnej.


Jeśli mają Państwo wątpliwości, jaki produkt wybrać, polecamy zaufać naszej wiedzy i doświadczeniu. Pracownicy TECHOG odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą wybrać urządzenie, które na pewno spełni Państwa oczekiwania.


Promienniki olejowe


Ciche, łatwe w użytkowaniu promienniki olejowe osiągają nawet 100% sprawności – oznacza to, że całe ciepło pochodzące ze spalania trafia do ogrzewanego pomieszczenia. Dzięki specjalnej wkładce ceramicznej, kierunkowane, silne promieniowanie cieplne odbywa się bez wydzielania spalin. Promienniki podczerwieni na olej napędowy lub opałowy to innowacyjne urządzenia wyposażone w system chroniący przed przegrzaniem. Ich kompaktowe rozmiary i solidna konstrukcja umożliwiają użytkowanie wszędzie tam, gdzie jest to konieczne. Przykładowe zastosowania promienników olejowych to nie tylko ogrzewanie miejsca pracy, lecz także suszenie świeżych powłok malarskich czy rozmrażanie maszyn.

Promienniki elektryczne


Skuteczne ogrzewanie punktowe zapewnią elektryczne promienniki podczerwieni. Do ich zalet należą m.in. cicha praca (brak wentylatora) i wytwarzanie tak zwanego suchego ciepła (pozbawionego wilgoci). Można je bezpiecznie stosować w pomieszczeniach o ograniczonej wentylacji. Promienniki MASTER zostały przystosowane do stałej pracy, a żywotność lamp osiąga nawet 5000 godzin. Promiennik zasilany energią elektryczną to urządzenie niezwykle przydatne dla malarzy, tynkarzy oraz innych specjalistów, którym przyda się możliwość punktowego wysuszenia powierzchni bez strumienia ciepła. Regulacja mocy oraz kompaktowa konstrukcja umożliwiają precyzyjne działanie.


Promienniki gazowe


Promienniki gazowe idealnie sprawdzają się do ogrzewania garaży, magazynów, sklepów. To urządzenia o lekkiej, ale solidnej i trwałej konstrukcji. Niski koszt inwestycji w stosunku do uzyskanej mocy grzewczej, łatwy serwis i bezawaryjność sprawiły, że promienniki gazowe cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem Klientów. Do innych ich zalet należą sterowanie temperaturą i bardzo szybkie nagrzewanie strefowe: daje to możliwość szybkiego podniesienia temperatury w określonym rejonie pomieszczenia. Promienniki zapewniają pełny komfort cieplny pracownikom, bez kurzu i spalin.

W tej kategorii nie ma produktów