Nagrzewnice elektryczne

Serwis nagrzewnic elektrycznych

W ramach serwisu nagrzewnic elektrycznych oferujemy naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne. Wykonujemy także okresowe przeglądy urządzeń, by nie musieli Państwo martwić się o stan techniczny sprzętu grzewczego. Dzięki temu można uniknąć awarii, które nie tylko generują spore koszty, ale również powodują kłopotliwe przestoje w pracy urządzenia. Tak więc aby cieszyć się prawidłowym funkcjonowaniem nagrzewnic, warto powierzyć nam ich konserwację i serwisowanie.

Nasz serwis nagrzewnic elektrycznych obejmuje też przygotowanie urządzeń przed sezonem grzewczym, w tym kontrolę ich działania, czyszczenie oraz regulację. Dzięki temu Państwa sprzęt będzie zawsze gotowy na okres najbardziej intensywnej eksploatacji i niezawodny. Obsługujemy zarówno stacjonarne, jak i przenośne urządzenia.

Posiadamy własne zaplecze z oryginalnymi częściami zamiennymi MASTER. Przez wiele lat działalności zdobyliśmy bogate doświadczenie w serwisowaniu różnorodnych urządzeń grzewczych, a także serwisie osuszaczy i wentylatorów. W naszej ofercie znajdą Państwo również szeroki wybór sprzętu grzewczego oraz klimatyzatorów na sprzedaż. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem!

Nagrzewnica elektryczna o mocy 7,5/15 kW
Nagrzewnica elektryczna o mocy 4,5/9 kW
Nagrzewnica elektryczna o mocy 3,3 kW
Nagrzewnica elektryczna o mocy 2,5/5kW