Klimatyzatory SINCLAIR

Rental klimatyzacji ewaporacyjnej

Nasza firma prowadzi rental klimatyzacji ewaporacyjnej. Wynajmujemy urządzenia przenośne na atrakcyjnych warunkach. Proponowane przez nas klimatyzatory ewaporacyjne mają szeroki zakres zastosowań. Doskonale sprawdzają się przede wszystkim w ekstremalnych warunkach oraz na dużych powierzchniach. Polecamy je między innymi do magazynów i warsztatów, hal produkcyjnych bądź siłowni. Świetnie nadają się też na imprezy okolicznościowe.

Klimatyzatory Sinclair

Wśród oferowanych produktów przeznaczonych do ochładzania powietrza znajdują się klimatyzatory SINCLAIR, produkowane na Dalekim Wschodzie i obecne w ponad 35 krajach na świecie, w tym ponad dwudziestu Europy. Ich wysoka jakość, bardzo dobre parametry techniczne i niezawodność zdobyły zaufanie niejednego użytkownika. Dlatego to właśnie między innymi produkty marki SINCLAIR proponujemy naszym Klientom.  Oferowane przez nas modele z powodzeniem są wykorzystywane w domach, biurach czy sklepach, dbając o odpowiednią temperaturę i komfort podczas upalnych i wilgotnych dni.

W ramach usług świadczonych przez naszych wykwalifikowanych pracowników, wykonujemy także montaż klimatyzacji oraz prace serwisowe. Proste w obsłudze, ekonomiczne klimatyzatory SINCLAIR doskonale łączą wysoki standard wykonania z rozsądną ceną, jeśli jednak potrzebują Państwo urządzenia na krótki czas, oferujemy także wynajem klimatyzacji. Wszystkie produkty marki SINCLAIR są zgodne z europejskimi normami w zakresie jakości i bezpieczeństwa.

W tej kategorii nie ma produktów