Osuszacze powietrza MASTER

Sprzedaż osuszaczy MASTER – bogaty wybór asortymentu TECHOG

Nasza firma zajmuje się sprzedażą osuszaczy MASTER, które pomogą w obniżeniu wilgotności w piwnicach, halach basenowych, mieszkaniach, a także pomieszczeniach, które uległy zalaniu wskutek awarii bądź powodzi. Dają też doskonałe efekty w magazynach i halach produkcyjnych, gdzie zbyt wysoka wilgotność powoduje straty, a jej usuwanie w inny sposób może być bardzo skomplikowane i kosztowne. Zastosowanie proponowanych przez nas osuszaczy przynosi więc zarówno oszczędność czasu, jak i pieniędzy.

Szeroki wybór urządzeń

W naszej ofercie sprzedaży osuszaczy MASTER znajdą Państwo szeroki wybór urządzeń do różnych zastosowań. Zachęcamy do zapoznania się z ich opisami oraz parametrami, by odpowiednio dobrać osuszacz do swoich potrzeb. W razie pytań lub wątpliwości w tym zakresie zachęcamy do kontaktu z firmą. Fachowo doradzimy oraz zadbamy o to, by zakupiony przez Państwa sprzęt spełniał wszystkie wymagania. Dysponujemy osuszaczami:

  • serii ADSORPTIVE,
  • serii BIG SIZE,
  • serii COMPACT,
  • serii HOUSE&OFFICE,
  • serii RENTAL,
  • serii WHITE.

Jeśli urządzenie potrzebne jest tylko na jakiś czas lub z innych powodów nie chcą Państwo decydować się na jego zakup, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wynajmu osuszaczy w Lesznie. To bardzo wygodna opcja, która pozwoli zaoszczędzić pieniądze oraz zyskać sprawdzony sprzęt od ręki. W ramach wynajmu zyskają Państwo również opiekę serwisową nad urządzeniem. Zapraszamy do współpracy!

OSUSZACZE SERII ADSORPTIVE

Nasze osuszacze adsorpcyjne są przeznaczone do długotrwałej eksploatacji. Charakteryzuje je wysoka wydajność i efektywność. Ich koszty utrzymania są bardzo niskie.

OSUSZACZE SERII BIG SIZE

Osuszacze BIG SIZE zapewniają efektywne osuszanie w krótkim czasie. Charakteryzują się dużym przepływem powietrza. Ich cichy i wydajny wentylator wpływa na komfort użytkowania.

OSUSZACZE SERII COMPACT

Osuszacze powietrza Master serii Compact mogą działać nawet całą dobę. Możliwa jest przy tym łatwa kontrola stanu zbiornika. Urządzenie ma wbudowany higrostat oraz licznik czasu pracy, a także prosty panel kontrolny.

OSUSZACZE SERII HOUSE&OFFICE

Osuszacze MASTER serii HOUSE &OFFICE to:

  • lekkość i łatwość transportu,
  • cicha praca,
  • prosta obsługa.

Urządzenia mają wbudowany higrostat, wskaźnik poziomu napełnienia zbiornika, lampę UV zabijającą wszelkie bakterie i zarazki oraz elektroniczny panel sterowania.

OSUSZACZE SERII RENTAL

Osuszacze serii RENTAL to idealne rozwiązanie dla mieszkania, garażu, piwnicy czy łazienki. Doskonale sprawdza się podczas prac remontowo-budowlanych.

OSUSZACZE SERII WHITE

Urządzenia przenośne o szerokim zastosowaniu. Dzięki nim pracę remontowo-budowlane przebiegają znacznie szybciej.

Osuszacz powietrza o wyd. 350m3/h
Osuszacz powietrza o wyd. 480m3/h
Osuszacz powietrza o wyd. 480m3/h
Osuszacz domowy o wyd. 150m3/h
Osuszacz seria WHITE o wyd. 240m3/h
Osuszacz powietrza o wyd. 160m3/h
Osuszacz powietrza o wyd. 350 m3/h
Osuszacz powietrza o wyd. 1000m3/h