Rental nagrzewnic elektrycznych

Jednym z elementów naszej oferty jest rental nagrzewnic elektrycznych. Proponujemy wysokiej jakości urządzenia MASTER, które idealnie sprawdzą się w różnych pomieszczeniach: domach, warsztatach, sklepach, szklarniach czy domkach wczasowych. Nasza oferta skierowana jest do Klientów, którzy nie chcą kupować nagrzewnicy, gdyż jest im potrzebna na konkretny okres lub chcą wypróbować działanie urządzenia, zanim zdecydują się na zakup. Opcja ta jest bardzo komfortowa, gdyż zyskuje się tyle sprzętu ile jest potrzebne, a co ważne jest on dostępny od ręki i gotowy do pracy. Zapewniamy również natychmiastową naprawę w przypadku awarii, więc nie grożą Państwu przestoje w pracy urządzenia.

Rental nagrzewnic elektrycznych pozwala także zaoszczędzić pieniądze. Posiadanie własnego sprzętu wiąże się z wieloma kosztami. Oprócz samego zakupu musimy się też liczyć z koniecznością zapłacenia za utrzymanie, serwisowanie, magazynowanie nagrzewnic, a nawet utylizację zużytego sprzętu. Wynajmując sprzęt nie muszą Państwo nawet o tym myśleć. Opcja ta jest też gwarancją mobilności oraz bezpieczeństwa - nasza wypożyczalnia dostarcza bowiem wyłącznie sprawdzony, profesjonalny sprzęt od najlepszych producentów oraz zapewnia fachowy przegląd.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy, w której znajduje się również rental nagrzewnic olejowych. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z firmą.

Bezpiecznik 4111040
Element grzejny 1400W/230V
Element grzejny 2500W
Element grzejny 3666W/230V
Śmigło 300/26A
Termostat bimetaliczny 16A/250V
Termostat przegrzania 16A/250V 70'C
Termostat przegrzania 16A/250V 80'C
Termostat z kapilarą 16A/250V
Wyłącznik term. samocz. 16A
Wyłącznik termiczny 110 'C z resetem